Hollywood Gülüşü

GÜLÜŞÜNÜZÜ MÜKEMMEL KILMAK İÇİN ANKARA AĞIZ VE DİŞ POLİKLİNİĞİ HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ TEDAVİSİ

Gülümsemeniz sizin en değerli varlığınız olduğu için gülüşünüzün mükemmel olduğundan emin olmanız önemlidir. Boşlukları doldurmak ve gülümsemenizi güzelleştirmek için en etkili tedavi Ankara Ağız ve Diş Polikliniği’nin önerdiği Hollywood Gülüşü’dür.

ANKARA AĞIZ VE DİŞ POLİKLİNİĞİ OLARAK, GÜLÜŞÜNÜZÜ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİYORUZ

Hollywood Gülüşü – Kaplama Çeşitleri

Porselen Kaplama Kaplamalar, kalınlığı 0,5 mm ile 2 mm arasında değişen porselen filmlerdir. Tüm kusurları kapatmak için dişin ön kısmına takılırlar. Kaplamalar nispeten kalın olduğu için, diş hekiminizin kaplamaya yer açmak için diş minesini törpülemesi gerekecektir.

Porselen Kaplama Avantajları:

Derin pigmentasyona uygundur.
Doğal sonuçlar alınır.
Küçük ve orta düzey hizalama sorunlarını düzeltir.
Küçük hasarları düzeltir.
Lumineers Lumineers, lenslere benzeyen 0,3 mm kalınlığa sahip ultra ince filmlerdir. Lumineers porselenden yapılmıştır ancak ince yapılarına rağmen büyük bir dayanıklılığa sahiptir.

Lumineers Avantajları:

Dayanıklı ve güçlüdür.
Doğal sonuçlar elde edilir.
Küçük pigmentasyona uygundur.
Diş minesine müdahale gerekmez.
Zirkonyum Zirkonyum kaplamalar, titanyuma benzer kimyasal özelliklere sahiptir. Dayanıklılıkları, güçleri ve ışık geçirgenlikleri benzersizdir.

Zirkonyum Kaplamaların Avantajları:

Dayanıklı ve güçlüdür.
Doğal sonuçlar elde edilir.
Işık geçirgenliği açısından mükemmeldir.
Derin pigmentasyon ve küçük yanlış hizalamalar için uygundur.
Dişlerdeki yapısal bozuklukları düzeltir.
HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ PROSEDÜRÜ

Hollywood Gülüşü kişiye özeldir ve uygulanacak tedavinin şekli ve süresi her hasta için farklıdır. Bu süre dişlerin durumuna göre değişse de tedavinin başında atılacak adımlar temel olarak aynıdır.

Başlangıçta, ağız sağlığınızın değerlendirildiği ve varsa tıbbi geçmişinizin araştırıldığı bir danışma süreci olacaktır. Bu süreç, Hollywood Gülüşü’nün sağlıklı bir ağız yapısına uygulanmasını sağlamak için önemlidir. Diş hekiminiz ağzınızın röntgenini çeker. Herhangi bir iltihaplanma, diş eti hastalığı ya da boşluk gibi belirtiler varsa öncelikle bunların tedavi edilmesi sağlanır.

Ardından, diş hekiminiz gülümsemenizde ne gibi değişiklikler görmek istediğinizi size sorarak ve tıbbi olarak yapılabileceklerin bilgisini vererek, Hollywood Gülüşü’nüzü tasarlamaya geçecektir.

Ardından, dişlerinizin ölçüsü alınır ve renk ayarlamaları yapılarak dişleriniz hazırlanır.

Birkaç gün içinde, size özel olarak hazırlanmış Hollywood Gülüşü’nüze sahip olacaksınız ve sağlıkla gülümsemekten çekinmeyeceksiniz.

SONUÇLARI

Hollywood Gülüşü ile estetik bir değişime ve Ankara Ağız ve Diş Polikliniği sayesinde size özel bir gülüşe sahip olacaksınız.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ BAKIMI

Hollywood Gülüşü’ne özen göstermek, ömür boyu sürecek sonuçların sırlarından biridir ve neyse ki bu zor değildir.

Hollywood Gülüşü’nüze, doğal dişleriniz gibi bakmalısınız. Günde iki kez fırçalanmalı, diş ipi ve antibakteriyel ürünler kullanılmalıdır. Yiyecek birikmesi ve plak oluşumunu önlemek önemlidir.

Akılda tutulması gereken bir diğer nokta da dişlerinize baskı uygulamamaktır. Nesneleri açmak için dişlerinizi kullanmayın.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ’NÜ NEDEN TÜRKİYE’DE YAPTIRMALIYIM?

Birçok kişi, kaliteli kozmetik diş hekimliği hizmetlerini birçok ülkeden daha düşük maliyetlerle alabildiğinden, Hollywood Gülüşü için Türkiye’yi tercih etmektedir.

Türkiye’de sağlık sektörü çok gelişmiştir ve beyazlatma, kaplamalar ve diş implantları dahil olmak üzere kozmetik diş hekimliği konusunda çok deneyimli hekimler vardır. Ek olarak, Türkiye’de yaşamanın maliyeti diğer birçok Batı ülkesinden daha düşüktür, bu nedenle diş klinikleri bir yandan yüksek standartlarını korurken, diğer yandan hizmetlerini düşük ücretlerle sunabilmektedir.

Türkiye aynı zamanda, diğer ülkelerden tedavi amaçlı gelen birçok kişi için tıp ve diş turizminde popüler bir destinasyondur. Bu da; ülkede, uluslararası hastaları çekmek için çeşitli promosyonlar sunan klinikler arasında rekabetçi bir pazar oluşmasına yol açmıştır.

Tüm bu faktörlerin bir araya gelmesi sayesinde; Türkiye, yüksek kalite, düşük maliyet ve deneyimli diş hekimlerinin varlığıyla Hollywood Gülüşü için dikkat çeken bir destinasyon olmuştur.

NEDEN ANKARA AĞIZ VE DİŞ POLİKLİNİĞİ’Nİ SEÇMELİYİM?

Ankara Ağız ve Diş Polikliniği olarak; gelişmiş diş tedavilerine ve sizi tatmin edecek sonuçlara, yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan ulaşabilirsiniz.

Ankara Ağız ve Diş Polikliniği olarak, diş hekimliği alanındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. En iyi sonuçları elde etmek için, yeni uygulama ve teknikleri kullanmayı hem tutkumuz, hem de görevimiz olarak kabul ediyoruz.

Hastalarımızdan gelen geri bildirimler de, mükemmelliğimizi ve yaptığımız işe olan inancımızı en iyi şekilde göstermektedir.

Bizimle; hayalini kurduğunuz yepyeni, inci beyazı gülümsemenize sadece bir adım uzaktasınız. Sadece yandaki formu doldurarak veya WhatsApp üzerinden bize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hollywood Gülüşü dışında, diş kronu ve lazer diş hekimliği gibi alanlardaki uzmanlığımızla istediğiniz tedaviye ulaşabilirsiniz.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜMDEN SONRA YİYECEK ALIŞKANLIĞIMI DEĞİŞTİRMEM GEREKİR Mİ?

Şart değildir. Ancak kırmızı şarap ve sigara gibi ürünleri kullanarak lekelenme ihtimalinden kaçınmak dişleriniz için daha iyi olacaktır. Bu, Hollywood Gülüşü’nün ışıltısının uzun süre kalmasını sağlar.

Bunun dışında, Hollywood Gülüşü sizi en sevdiğiniz yiyecekleri ve atıştırmalıkları yemekten alıkoymaz.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ PROSEDÜRÜ GENEL OLARAK NE KADAR SÜRER?

Hollywood Gülüşü’ne kavuşmanız ortalama 3 ila 5 gün sürer.

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ DİŞLERİM İÇİN GÜVENLİ MİDİR?

Uzman ellerde yapıldığı sürece, evet. Bu yüzden, tedaviniz için güvenilir bir diş hekimi seçtiğinize emin olmalısınız. Diş hekiminizin uzmanlığı ve deneyimi, ağız sağlığınız için belirleyici olacaktır.

CANIM YANACAK MI?

İşlemin ağrıya neden olup olmayacağı, ağız sağlığınıza ve yapılacak tedavinin türüne bağlıdır ancak ağrı olması halinde ağrı kesici ve sedasyon uygulamalarımız ağrıyı yönetmenize yardımcı olacaktır.

https://ankaraagizvedispoliklinigi.com/wp-content/uploads/2024/01/e7fcee2a-7fcf-4335-927c-4c8a7b0b3a4b.png
İletişim Bilgileri

Kardelene Mahallesi Haydarcan Kılıçdoğan Cad. No:5-6 Ankara/Batıkent
info@ankaraagizvedispoliklinigi.com
0312 255 64 64 – 0312 517 30 63

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 08:00 – 21:00
Cumartesi: 09:00 – 19:00
Pazar: Kapalı

Sosyal Medya

2024© Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği